Witaj

Cześć! Serdecznie witam Cię na moim blogu 🙂

 

Tworzę ten blog dla Ciebie.

 

Chcę stworzyć takie miejsce w sieci, gdzie naukowy bełkot staje się dla Ciebie zrozumiały. Gdzie zagadki dietetyki zostają rozwikłane, gdzie weganizm zostaje odczarowany, a trening staje się Twoim nawykiem. Chcę również podzielić się z Tobą codziennością, swoim „tu i teraz”, pozytywnym nastawieniem.

 

Dla ułatwienia blog „Kajki lifestyle” jest podzielony na 5 kategorii tematycznych. Każda z nich odnosi się do innego tematu, co nie wyklucza możliwości połączenia cech kilku różnych kategorii w jednym wpisie.

 

 

Oto poszczególne kategorie:

 

  • Pozytywny Poniedziałek – wpisy motywacyjne, z pozytywnym przesłaniem, napędzające do działania – by lepiej rozpoczynać każdy tydzień!

 

  • Wegański Wtorek – czym jest weganizm, co obejmuje, dlaczego warto być wege – nie tylko od strony jedzenia, ale również etycznych wyborów na co dzień.

 

  • Siłowa Środa – o aktywności fizycznej, aktywnym trybie życia, treningu, ruchu na co dzień – dla każdego.

 

 

  • Prosty Piątek – o prostocie bycia w duchu minimalizmu i ekologii zarazem, jak łączyć w swojej codzienności podejście ZeroWaste, Eco i Minimal na co dzień.

 

 

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie i chętnie będziesz tu wracać, a treści tu zawarte będą dla Ciebie rzetelne i wartościowe. Rozgość się więc i poczuj jak u siebie.

 

Zachęcam Cię również do pozostawienia śladu w formie komentarza pod wybranym wpisem, lub poprzez zakładkę „Kontakt

Udostępnij